Öncü için yolda ileriye, yüce yazı Çin bölümüyle dolu

December 24, 2020

hakkında en son şirket haberleri Öncü için yolda ileriye, yüce yazı Çin bölümüyle dolu

Öncü için yolda ileriye, yüksek yazılı Çin bölümüyle dolu

 

Özet: Çalışanların inovasyon bilincini ve çalışma coşkusunu tam anlamıyla harekete geçirerek enerji tasarrufu sağlamak, amacın verimliliğini artırmak için şirket, çalışanlarını aktif olarak yenilikçi faaliyetler yürütmeye teşvik eder ve teşvik eder.

 

Enerji tasarrufu sağlamak, amacın verimliliğini artırmak için çalışanların inovasyon bilincini ve iş coşkusunu tam anlamıyla harekete geçirmek için şirket, çalışanları aktif olarak yenilikçi faaliyetler yürütmeye teşvik etmekte ve teşvik etmektedir.5 Haziran 2020, firmanın ilk yeniliği ve yaratıcı tanınırlığı olan Genel Kurul 3. kattaki konferans salonunda gerçekleştirildi.

Her şeyden önce, operasyon merkezi Wu Xifa'nın müdürü tarafından, günlük işlerinde bildirimi ödüllendirmek için "yenilik öncüsü" nü okudu, küçük deride küçük bir değişiklik üzerinde çalışmak için inisiyatif al, eski ve israf, öğrenme yöntemi Cesur ve yenilikçi personel övgülerden haberdar edildi.Varlıkları ve çabaları nedeniyle, personelin çalışma ortamı ve iş verimliliği önemli ölçüde iyileştirilmiş ve iyileştirilmişken, şirketin inovasyon çalışmaları gelişmeye rehberlik etmede olumlu bir rol oynamıştır.

Şekil (a) yenilikçi personeli bilgilendirmek için operasyon merkezi Wu Xifa'nın müdürü

hakkında en son şirket haberleri Öncü için yolda ileriye, yüce yazı Çin bölümüyle dolu  0

 

Ardından şirketin genel müdür yardımcısı Wang Hao, finans müdürü Wang Meili, onur sertifikası ve ikramiye verdi.

Şekil (b) misafirler ve kazanan personel fotoğrafı

hakkında en son şirket haberleri Öncü için yolda ileriye, yüce yazı Çin bölümüyle dolu  1

Son olarak, Genel Kurul genel müdürü Sun Hailiang konuşmayı özetlemek için, Sun gelecekte çeşitli departmanların meslektaşlarını örnek olarak ödüllendirmek, yenilikçi düşünceyi sağlam bir şekilde oluşturmak, inovasyon coşkusunu tam anlamıyla harekete geçirmek, iyi bir oluşumun oluşturulması için çalıştıklarını vurguladı. inovasyon atmosferi, gelecekteki ticari faaliyetler için güçlü koruma sağlamak için, ideolojinin başarısızlığından korkmayan, herkesin yenilik yapmaya cesaret ettiği, inovasyona cesaretlendirin.

Şekil (c) Sun son bir açıklama yaptı

hakkında en son şirket haberleri Öncü için yolda ileriye, yüce yazı Çin bölümüyle dolu  2