Weifang Heyi Agrochemical Co.,Ltd

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Weifang Heyi Agrochemical Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Weifang Heyi Agrochemical Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Weifang Heyi Agrochemical Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Weifang Heyi Agrochemical Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin Weifang Heyi Agrochemical Co.,Ltd şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Güney Amerika , Doğu Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar: Selam ben
No. Çalışanları: 100~150
Yıllık satış: 10000000-15000000
Yıl kurulan: 2012
İhracat p.c: 80% - 90%
Giriş

ŞİRKET TANITIMI

 

Pestisit geliştirme, pazarlama ve satış konusunda uzmanlaşmış Weifang Heyi Agrochemical Co., Ltd, Shandong Heyi Biological Technology Co., Ltd'nin yüzde yüz iştiraki olup, 400'den fazla ICAMA ve bol kayıt verisi ve GLP'ye sahip bir Çin profesyonel pestisit formülasyon üreticisi olarak rapor, müşterilerimize pazarlarında kayıt konusunda çok güçlü destek sağlayabiliriz.

 

Binhai Ekonomik Teknolojik Geliştirme Bölgesi, Weifang, Shandong, Çin'de bulunan ve bilimsel araştırma, geliştirme, üretim, satış ve bitki koruma hizmetlerini bir araya getiren, mahsul hastalığı ve haşere kontrolü, verimli tarım konusunda uzmanlaşmış yüksek teknoloji ürünü bir işletme haline geldik. bilim geliştirme ve biyolojik pestisit Ar-Ge ve uygulaması.Çin-MIIT tarafından belirlenmiş bir pestisit üretim işletmesi olarak firmamız geçti ve kesinlikle ISO9000, ISO14000 ve OHSAS18000 ile uyumludur.

 

 

HEYI Agro, “zamanla hareket etme” girişimciliği ve geniş zihniyet ile dünya çapındaki müşterilerle el ele ilerleyecek ve birlikte güzel bir gelecek yaratacaktır.

Geçmiş

Mart 2013'te Heyi şirketi, dış ticarete başlamak için Ticaret Merkezini kurdu.Şimdiye kadar ürünlerimiz Mısır, Bolivya, Tayland ve diğer 16 ülkedeki acentelerde kayıtlıdır.

 

2013 yabancı yönetici pazar genişlemesi için Mısır fuarına katıldı

2014 yabancı yönetici pazar büyümesi için ABD ve Vietnam fuarına katıldı

2015 Mısır'da verilen ürün sertifikası, mantar ilacı dünya pazarına giriyor

2016 yılından bu yana heyi şirketi tüm dünyada 200 müşterisi ile faaliyet göstermektedir.

Çin Weifang Heyi Agrochemical Co.,Ltd şirket Profili 0

 

Çin Weifang Heyi Agrochemical Co.,Ltd şirket Profili 1

Hizmet

İnsanların geçimini sağlamak ve halka hizmet etmek 【hizmet】

Weifang Heyi, binlerce aileye eylemlerle hizmet etmenin iş felsefesini anlattı.Ürünlerin kalitesi ve profesyonel hizmet, çiftçiler tarafından memnuniyetle karşılandı, distribütörler tarafından tanındı, meslektaşları tarafından övüldü ve yerli mantar ilacı uzmanları olarak biliniyordu.

 

Heyi, üst düzey uzmanlar ve teknik servis personelinden oluşan profesyonel bir bitki koruma hizmet ekibi kurmuştur.Uzun zamandır ülkenin dört bir yanında hizmet vermekte, çiftçilere verimli ve bilimsel yönetim konusunda rehberlik etmekte, haşere kontrolü için çözümler sunmakta ve tüm ülkeye hizmet veren verimli bir bitki koruma hizmet sistemi kurmaktadır.Uzaktan videolu bitki koruma hizmetinin kullanımı ve tanıtımı, zaman ve bölgesel kısıtlamaları aştı ve çiftçilerin daha fazla ilerleme kaydetmesini sağladı, çiftçilerin evde hastalıkların ve böcek zararlılarının teşhisinin rahatlığını ve verimliliğini gerçekten deneyimlemesini sağladı.İl bilim ve teknoloji ve tarım otoritelerinin güçlü desteği ile,Weifang Heyi Agrochemical Co., Ltd.Weifang bilim ve teknoloji Üniversitesi birleştiğinde, Huifeng Bitki koruma Enstitüsü ve Huishi Tarımsal Kalkınma Co., Ltd'yi kurdu. 2012 yılının Mayıs ayında, Çin'in bilgi endüstrisi hizmet sistemi faaliyete geçti ve Heyi şirketinin web sitesi en iyi 100 kamu refahından biri olarak derecelendirildi ulusal İnternet merkezinin web siteleri.

 

Günümüzde Heyi yavaş yavaş tekliden çeşitlenerek gelişmiştir.Tutku ve canlılıkla, bitki koruma hizmetleri endüstrisinin istikrarlı bir şekilde ilerlemesine yardımcı oldular.

Ekibimiz

Heyi ile tanışın ve sizinle yürüyün 【yönetim】

 

Yetenekler, işletmelerin gelişiminin anahtarıdır.Heyi'nin tüm nehirleri kucaklayan konseptinin uygulaması, çalışanlara değer vermenin, yeteneklere saygı duymanın ve uyumlu inşa etmenin en iyi kanıtıdır.

 

Karakter, performans ve büyümeye dikkat edin.Tüm çalışanlar kendi platformlarını bulabilir.İşletmenin yükselişi, çalışanların coşkusunu harekete geçirir ve herkesin kariyerine ve geleceğine tam güven duymasını sağlar.Heyi, ISO9001: 2008 kalite yönetim sistemi standardını uygular, kurumsal kaynakları ERP'ye göre optimize eder ve kaynak faydasını en üst düzeye çıkarır.6S yönetim konseptine dayalı olarak, şirket ön kadro ve operasyon yönetimi yeteneklerini şirketin mevcut durumuna göre eğitmiştir, böylece her çalışanın ürün araştırma ve geliştirme, üretim ve satışa dahil olabilmesi için heyi'yi yaratma konusunda ilham kaynağı olmuştur. fungisit ve bitki koruma hizmetinde ilk marka