Tarım Hizmetlerinde Agrochem Odağı

* Ürün veritabanı desteği

* Ürünler özel terzi

* Ürünler paketi tasarlandı

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

HEFEI LONGBIN CHEMISTRY CO.,LTD

Ben sohbet şimdi

HEFEI LONGBIN CHEMISTRY CO.,LTD

1 2 3 4 5
HEFEI LONGBIN CHEMISTRY CO.,LTD HEFEI LONGBIN CHEMISTRY CO.,LTD HEFEI LONGBIN CHEMISTRY CO.,LTD HEFEI LONGBIN CHEMISTRY CO.,LTD HEFEI LONGBIN CHEMISTRY CO.,LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Güney Amerika
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : Longbin
No. Çalışanları : 20~50
Yıllık satış : 200-300
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : < 10%
HeFei LongBin Kimya CO

Longbin, 2006 yılında, Çin tarım bakanlığı tarafından onaylanan kuruldu, böcek ilacı, ara ürünler ve benzeri kimyasal ürünlerin araştırma, geliştirme, üretim ve satışında uzmanlaşmış, yerli ve yabancı müşterilere hizmet veren ve yetkili bir büyük ölçekli kimyasal girişimdir. Avrupa, Güney Amerika, Afrika ve diğer ülkelere ihraç edilen gübreler.

Hefei Anhui'de bulunan firmamız, çok kalın bir tarih şehri, 1 03 bilim yolu, hefei Anhui, Çin ve xiaoxian eyaletinde, hefei yakınlarında, 5.000 metrekarelik bir üretim tesisi kurduk. birçok gelişmiş makine ve ekipman, yüksek üretim verimliliği ve hızlı teslimat. Ayrıca , ürün araştırma, geliştirme, yönetim ve satış alanlarında lider konumumuzu belirleyen ve tarım kimyasalları endüstrisinin dış ticaretinde ilk tercih edilen 100'den fazla fabrika ile ittifak ilişkisi kurduk.

Temel olarak pestisitler, fungisitler, herbisitler, gıda katkı maddeleri, gübre ve diğer kimyasal ürünlerin ithalat ve ihracat ticaretini yapmaktadır. Ürün veritabanı desteği , Özel ürünler , Tasarlanmış ürünler paketi

Önce borç, önce kalite, önce kredi, hizmet ilk önce felsefedir. Şirketimiz mahsulün sağlığını kendi sorumluluk bilincimiz olarak görmekte ve cutomerlerin taleplerini her zaman hedefimiz olarak karşılamayı hedeflemektedir. uluslararası görünüm, size yüksek kaliteli ürünler ve samimi hizmet sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve geliştirme endüstrisi için çalışarak, hizmet veren, çevreyi koruyan ve uyumlu bir toplum inşa etmeye devam edeceğiz.

Yurtdışından ve evden gelen tüm arkadaşlar, şirketimizle iş konuşması, ortak çaba, ortaklaşa işbirliği ve pazarın gelişmesi için sıcak bir şekilde karşılanmaktadır, Şirketimiz her zaman yurtdışındaki tüm iş adamlarının sadık ortağı olacaktır.

Ofis

üye

Fabrika

Atölye

İletişim bilgileri
HEFEI LONGBIN CHEMISTRY CO.,LTD

Tel: 86--13856979339

Faks: 86-551-65239674

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)