Tarım Hizmetlerinde Agrochem Odağı

* Ürün veritabanı desteği

* Ürünler özel terzi

* Ürünler paketi tasarlandı

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ben sohbet şimdi

HEFEI LONGBIN CHEMISTRY CO.,LTD

1 2 3 4 5
HEFEI LONGBIN CHEMISTRY CO.,LTD HEFEI LONGBIN CHEMISTRY CO.,LTD HEFEI LONGBIN CHEMISTRY CO.,LTD HEFEI LONGBIN CHEMISTRY CO.,LTD HEFEI LONGBIN CHEMISTRY CO.,LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Güney Amerika
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : Longbin
No. Çalışanları : 20~50
Yıllık satış : 200-300
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : < 10%
HeFei LongBin Kimya CO., LTD

Longbin 2006 yılında Anhui hefei'de kuruldu. Şu andan bu yana 12 yaşında oldu . Çin tarım bakanlığı tarafından onaylanan Longbin , yetkili ve yerli ve yabancı müşterilere hizmet veren büyük ölçekli bir kimyasal kuruluştur. Avrupa, Güney Amerika, Afrika ve diğer ülkelere ihraç edilen pestisitler, ara ürünler ve gübreler gibi kimyasal ürünlerin araştırma, geliştirme, üretim ve satışında.

2009 yılında,   Jiangxi'de geliştirmeye uyum sağlamak için, longbin bir üretim odaklı kimyasal tesis kurdu. İki yıllık geliştirme sürecinden sonra, küçük işleme atölyesi, üretim verimliliğini ve tedarik kapasitesini büyük ölçüde geliştiren tam otomatik mekanize operasyonu yavaş yavaş geliştirdi. Hızlı teslimat, yurtdışı müşterileri tarafından büyük övgüyle karşılanan denizaşırı müşteriler için mal tedariki konusunda büyük destek sağlamıştır.

2012 yılında, AS arz talebi ve artan çeşitliliği.Longbin de, xiaoxian, anhui eyaletinde kendi pestisit üretim tesisini geliştirdi. Tam otomatik makine üretimi, mükemmel kalite kontrol standartları, adım adım, pestisit endüstrisinin gelişiminde, pestisitlerin gelişimine katkıda bulunmak için mümkün olduğu kadar güçlü bir konum işgal etmek için, yavaş yavaş gelişen longbin büyümesini destekledi.

Gelecek yıllarda, Long bin politikasını ve organize edilmiş pestisit meslektaşlarını bir çok kez yurtdışında okumak için savundu. Teknik alışverişi gerçekleştirin ve üretim deneyimlerini paylaşın.

Ve şimdi, biz zaten yeni fabrikaları ve ofis binalarını planlıyoruz.

İletişim bilgileri
HEFEI LONGBIN CHEMISTRY CO.,LTD

Tel: 86--13856979339

Faks: 86-551-65239674

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)